CONSILIUL ŞCOLAR AL ELEVILOR

Structura CSE 2013-2014

Preşedinte: Mark Biba
Vicepreşedinte: Bianca Coţ
Secretar: Roxana Ciobanu

Directori de Departamente:
  Departament mobilitate, formare şi informare: Szintia Nyiri
  Avocatul elevului: Helga Vaida
  Concursuri şcolare şi extraşcolare: Silvia Kis
  Tineret şi sport: Ionuţ Buzgău
  Cultură şi educaţie: George Mădăras

CICLUL PRIMAR

Învăţătoare: Pişcoran MariaClasa Pregătitoare

1.Alexan Luca Marian
2.Antonescu Adelina
3.Ban Dorotea Karina
4.Bodan Adrian
5.Boros Matei Iosif
6.Bozīntan Alexandra Margareta
7.Domokos Stefania Alexandra
8.Grumici Cristian Marius
9.Huta Alexandra Adelina

10.Imre Timea
11.Kadar Alexandra Elena
12.Niculescu George Marian
13.Olteanu Matei
14.Opre Matei Ionut
15.Prisecaru Lavinia Victoria
16.Stan Denis Casian
17.Silaghi Gabriel
18.Vladut Vanesa Andrea

Învăţătoare: Săpunar FloricaClasa I-a
Clasa I-a

1.Bitica Alexandru
2.Bradianu Radu
3.Buie Luca
4.Cherestan Carina
5.Chivari Tudor
6.Daraban David
7.Donca Maria
8.Farcau Patricia
9.Fodor David
10.Gorcsi Monika
11.Halarevicz Dominik
12.Harkai Cristian

13.Ijac Tudor
14.Matei Andrea
15.Mezei Denisa
16.Muresan Laurentiu
17.Osan Luca
18.Pal Alexandru
19.Pocsi Tatiana
20.Pop Nicolas
21.Tatar Carina
22.Turdean Carina
23.Valean Octavian

Învăţătoare: Andreica ElenaClasa a II-a A
Clasa a II-a A

1.Adam Stefania Daniela
2.Amariei Diana Georgiana
3.Ban Casian Laurentiu
4.Boge Anastasia Helena
5.Ciul Adela Denisa
6.Cristea Antonio Teofil
7.Dirle Mihaita Nicolae
8.Gardos Narcisa Daniela
9.Goumici Lavinia Gabriela
10.Hajdu Amanda Viktoria

11.Huton Sebastian Rafael
12.Jager Richard Alexander
13.Kovacs Denisa Jennifer
14.Leahu Andrei Catalin
15.Micle Alin Alexandru
16.Oros Sabrina Marina
17.Revesz Dinis Agostinho
18.Roatis Axel Darius
19.Vintila Andra Glisa

Învăţătoare: Nemet CristinaClasa a II-a B
Clasa a II-a B

1.Balazs Patrik
2.Bodan Daniele
3.Bozintan Bianca
4.Burian Timea
5.Cioban Denisa
6.Dano Stefan
7.Florea Lorand
8.Gaspar Vivien
9.Heder Paula
10.Mekker Mark

11.Orosz Larisa
12.Pertrovita Denis
13.Roatis Giorgia
14.Salajan Claudiu
15.Savianu Alexia
16.Silaghi Bianca
17.Sima Catalin
18.Stoica Iancu
19.Uglai Catalin

Învăţătoare: Budurlean LilianaClasa a III-a
Clasa a III-a

1. Balog Rafael
2. Bara Laura
3. Bud Carina
4. Dano Stefania
5. Durkovics Rebeca
6. Florea Raul
7. Gherman Daria
8. Ghirasim Georgiana
9. Gyori Carina
10.Jarto Gavril
11.Kelemen Dariana
12.Leahu Henrieta
13.Magos Robert
14.Magurean Laurentiu

15. Martin Alesia
16.Nichita Andrea
17.Onutan Dania
18.Papp Vivien
19.Silaghi Andor
20.Silaghi Claudiu
21.Smela Lorena
22.Stet Evelin
23.Svegler Alexa
24.Szabo Claudia
25.Tite Ionut
26.Tudor Paula
27.Uglai Alexandru
28.Vancea Vivien

Învăţătoare: Filip RamonaClasa a IV-a
Clasa a IV-a

1.Barbos Eduard
2.Bujor Florin
3.Burcsa Bobi
4.Burcsa Klara
5.Capac Teodora
6.Groza Andrei
7.Ilut Alexandra
8.Karpinschi Antonia

9.Kulcsar Peter
10.Oros Dumitru
11.Patraus Denisa
12.Pereni Carina
13.Tatar Adrian
14.Urda Denis
15.Veisz Cristina

CICLUL GIMNAZIAL

Diriginte: Vereş LilianaClasa a V-a

1.Bacso Luca
2.Campan Madalina
3.Cherestan Patrick
4.Ciul Diana
5.Corodan Denisa
6.Ferenczi Luca
7.Murvai Alexandru
8.Oprea Natalia

9.Pintea Denisa
10.Pop Vanessa
11.Pridea Alin
12.Seres Erik
13.Sipos Marcus
14.Stefan Daria
15.Varga Adrian

Diriginte: Mureşan SamirClasa a VI-a
Clasa a VI-a

1. Barta-Tomoioaga Carina
2. Blideran Paula Casiana
3. Borsoszki Florena Antonia
4. Campean Alexandru Patrick
5. Costin Laurentiu Serban
6. Doba Daniel Andrei
7. Hengeli Izabela Simona
8. Iager Alexandra
9. Jakab Denisza Edina
10.Macovei Daniel
11.Muresan Mihaela Lorena

12.Neamţ Narcisa Maria;
13.Oprea George Adrian
14.Sima Orlando Bogdan
15.Spanu Razvan Costin
16.Suranyi Roland Cristian
17.Szomesan Adrian
18.Turdean Denis Andrei
19.Varga Cristian
20.Veisz Beata Andrea
21.Veisz Beatrix Silvia

Diriginte: Macarie SimonaClasa a VII-a
Clasa a VII-a

1. Alexan Matei
2. Amariei Alexandru
3. Bodan Fabio
4. Boros Alex
5. Ciorcas Madalina
6. Comiati Mihai Vasile
7. Fanea Patricia
8. Gherasin Adrienne
9. Hendre Nicolas
10. Kasa Eugen
11. Libotean Alexandru
12. Neamt Diana

13. Neamt Romina
14. Nyiri Szbolcs
15. Onutan Diana
16. Pintea Alexandra
17. Rus Denis
18. Sztan Gabriel
19. Tanase Giorgiana
20. Timoc Alex Cristian
21. Tincu Diana
22. Tinca Roxana Bianca
23. Vasut Andreea
24. Verdes Vlad

Diriginte: Sabău CristianClasa a VIII-a
Clasa a VIII-a

1. Ardelean Sergiu
2.Bonea Raul Codrut
3.Buda Sergiu Cristian
4.Cozma Cristina Daniela
5.Fabian Daiana Florentina
6.Grumici Ioan Adrian
7.Harkai Daniel
8.Ilona Nicoleta Alina
9.Karabinos Vlad
10.Madai Maria Henrieta
11.Makave Stelian
12.Manea Gabriel

13.Margean Corina
14.Neamt Gratian
15.Oros Anamaria Bianca
16.Palesnic Mariana
17.Pop Gabriel
18.Pop Marian Vladut
19.Roman Ioana
20.Silaghi Stefan
21.Simut Gavril Emanuel
22.Şofran Geo David
23.Tineghe Denisa
24.Urda Ioana Claudia

CICLUL LICEAL

Diriginte: Varga OvidiuClasa a IX-a A

1.Băiţan Vlăduţ Gheorghe
2.Bala Bogdan Ioan
3.Blaga Gabriel
4.Blaga Sānziana
5.Copil Claudiu Lucian
6.Covaci Darius Egidius Emanuel
7.Darha Alexandra Antonia
8.Donca Gelu Andrei
9.Ghicean Richard Adrian Cosmin
10.Kiss Karina Daiana
11.Kulcsar Bettina Katalin

12.Leuşca Iuliana Flavia
13.Luncan Aurica Elisabeta
14.Mădăras Lorena Natalia
15.Stoica Adriana Mihaela Nicoleta
16.Şofran Valentin Daniel
17.Şuta Mihaela Denisa
18.Tăut Ionuţ Ştefan
19.Vaidici Andreea Cătălina
20.Vajas Denisa Viviana
21.Varga Rafaelo
22.Vas Ioan Adrian

Diriginte: Biţică AdrianaClasa a IX-a B

1.Ardelean Paula
2.Biba Mark
3.Brezeanu Melisa
4.Chivari Victoria
5.Cioban Codrut
6.Csengeri Anet
7.Dan Alexandra
8.Filipas Ionut
9.Francau Norbert
10.Ghoge Florin
11.Hanus Bogdan
12.Igaz Richard
13.Kecskes Anett
14.Kodac Casian
15.Maxim Catalin
16.Madaras George

17.Munteanu George
18.Neagoe Denis
19.Neamt Damian
20.Neamt Marian
21.Nyikita Aleodor
22.Orosz Adriana
23.Orosz Loredana
24.Peter Attila
25.Racolta Loredana
26.Salajan Raluca
27.Sinko Istvan
28.Smela-Magalia Sabina
29.Tincu Sanda
30.Variu Melania
31.Valean Denisa
32.Varlici Cristina

Diriginte: Scripor LiviuClasa a X-a A
Clasa a X-a A

1.Birtoc Sergiu
2.Chira Ionut
3.Darha Andrei
4.Ferencz Raul
5.Sopoian Casian
6.Hanus Ionel
7.Hara Mircea
8.Huszti Andreas
9.Ivaniczki Lucian
10.Maxin Raul

11.Mondoca Rodica
12.Nemet Andra
13.Nistor Horia
14.Pop Vlad
15.Rosean Florin
16.Sima Danut
17.Tarziu Crina
18.Tent Evelin
19.Vaida Helga
20.Veisz Noemi

Diriginte: Bota ValentinaClasa a X-a B
Clasa a X-a B

1.Boglyos Lavinia
2.Boros Sabrina
3.Buhai Cosmina
4.Chis Dana
5.Copil Ionut
6.Cutun Alondra
7.Guias Larisa
8.Hendre Denisa
9.Horotan Razvan
10.Kis Silvia

11.Kovacs Patrick
12.Lupan Alexandra
13.Marculescu Mihaela
14.Muchi Daniel
15.Nyiri Szintia
16.Ola Bianca
17.Pintea Mariana
18.Pop Adina
19.Uglai Cristina

Diriginte: Popa-Bota IoanClasa a XI-a A
Clasa a XI-a A

1.Aniţaş Claudiu Bogdan
2.Banc Manuel
3.Boncuţ Cristiana
4.Buie Ioan-Gheorghe
5.Cadar Eusebiu-Vasile
6.Corondan Ionuţ-Vasile
7.Cosma Cosmin-Ionuţ-Gheorghe
8.Crişan Teodora-Florica
9.Doroş Marinel-Ionel
10.Dumitru Denisa-Florica
11.Fabian Cristian-Vasile
12.Giurgiu Gabriela
13.Ilban Sidonia
14.Kiss Melania-Edith
15. Pischiș Șerban-Dinu
16. Domuța Ionuț

Diriginte: Şichet MarianaClasa a XI-a B
Clasa a XI-a B

1.Bogdan Cezara
2.Boitor Larisa
3.Bonea Laura
4.Buda Calin
5.Burdea Ionut
6.Buzgau Ionut
7.Chimives Adrian
8.Chivari Denis
9.Ciceo Laura
10.Ciobanu Roxana
11.Cot Bianca
12.Dano Csaba
13.Feyes Serami
14.Filep George
15.Ilucz Arnold
16.Kiss Monica
17.Lakatos Cristina

18.Lutas Adela
19.Maier Maria
20.Marcus Lavinia
21.Maxim Madalina
22.Moldovan Florin
23.Morozan Alan
24.Muresan Adrian
25.Neamtiu Alin
26.Necsea Denisa
27.Onaca Gheorghe
28.Pop Larisa
29.Salajan Damian
30.Soimosan Miruna
31.Szas Renata
32.Tatar Cristina
33.Todut Andrei
34.Vass Anca

Diriginte: Pusta CiprianClasa a XII-a A
Clasa a XII-a A

1.Ardelean Calin
2.Bura Marinel
3.Crisan Razvan
4.Gui Daniel
5.Ionas Daniel
6.Jurj Catalin
7.Lipovan Adonis
8.Maxin Ionut
9.Micu Emerson
10.Molnar Catalin
11.Nemet Codrut

12.Petric Andrei
13.Pomian Catalin
14.Pop Flaviu
15.Sarca Domitian
16.Salajean Radu
17.Salajean Razvan
18.Sipos Stelian
19.Ster Vladut
20.Tatar Vlad
21.Tomescu Raul
22.Zubascu Daniel

Diriginte: Groza FlorinClasa a XII-a B
Clasa a XII-a B

1.Boltar Adrian
2.Bondici Melinda
3.Cherestin Denisa
4.Chivari Raul
5.Cosma Vasile
6.Costin Alexandru
7.Dumitrescu Edina Cyntia
8.Fabian Bogdan
9.Govor Natalia
10.Holoca Simona

11.Koszte Adrian
12.Maier David
13.Moldovan Claudiu
14.Palinceac Roxana
15.Pop Eusebiu
16.Ratiu Adrian
17.Seres Ionut
18.Tataran Cristina
19.Taut Gratian